Öğretmenler Gazetesi

KYK Sözleşmeli Personel Alımı Sonuçları Açıklandı

KYK Sözleşmeli Personel Alımı Sonuçları Açıklandı
1.025 Okundu
10 Temmuz 2018 - 15:08

Kredi ve Yurtlar Kurumu, sonuçların açıklandığını şu duyuru ile gerçekleştirdi;

Yapılan Açıklamada ;

SÖZLEŞMELİ DİYETİSYEN, PSİKOLOG, BÜRO PERSONELİ VE DESTEK PERSONELİ (ŞOFÖR) YERLEŞTİRMELERİ NETİCESİNDE BAŞARILI OLARAK GÖREVE BAŞLAMAYA HAK KAZANAN ADAYLARIN DİKKATİNE

Genel Müdürlüğümüz merkez ve taşra teşkilatında, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesi kapsamında ve 6/6/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar” ın Ek 2 nci Maddesinin birinci fıkrasının (b) bendi uyarınca KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle istihdam edilmek üzere 09-18 Mayıs 2018 tarihleri arasında başvuruları alınan ve  asıl sırada göreve başlamaya hak kazanan adaylar 20.07.2018 tarihine kadar aşağıda yazılı olan belgeleri taşra teşkilatı için ilgili il müdürlüklerine, merkez teşkilatı için İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığına teslim edeceklerdir.Posta, kargo veya kurye ile yapılacak başvurular dikkate alınmayacaktır. Ancak fiilen askerlik görevinde bulunanlar ile hastalık veya doğum mazereti nedeniyle belgelerini teslim etmeye gidemeyecek durumda olanlar (durumlarını belirten askerlik belgesi, doğum raporu veya hastalık raporu ibraz etmeleri kaydıyla) belgelerini yakınları aracılığıyla teslim edebileceklerdir.

Asıl sırada başarılı olan adaylardan göreve başlama işlemlerinin yapılması için geçerli bir mazereti olmadığı halde başvurmayanlar ile gerekli şartları taşımadığı sonradan anlaşılanlar göreve başlatılmayacaktır. Bu adaylar için sınav sonuçları kazanılmış hak sayılmayacaktır.

İSTENEN BELGELER:

1- Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası ve adres bilgilerine ilişkin yazılı beyan

2- Adli Sicil Bilgilerine ilişkin yazılı beyan

3- KPSS Sonuç Belgesi

4- Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya kurumca onaylanmış sureti (yurt dışındaki üniversitelerden mezun olan adaylar için YÖK tarafından denkliği onaylanmış belge),

5- Erkek adaylar için e-Devlet kapısı (www.turkiye.gov.tr) üzerinden alınan Askerlik Durum Belgesi,

6- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmadığına dair yazılı beyan,

7- Mal Bildirim Formu, (Form için tıklayınız.)

8- Kamu Kurum ve Kuruluşunda görev yapmış ise buna dair hizmet belgesi

9- 6 adet fotoğraf (son altı ay içinde çekilmiş ve ilgilinin kolay tanınmasını sağlayacak şekilde)

10- Nüfus Cüzdanı fotokopisi

11- Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu (Islak imzalı olacak şekilde bilgisayar veya daktilo ortamında doldurulacaktır.) (Form için tıklayınız.)

12- Destek Personeli (Şoför) pozisyonuna yerleştirilen adaylar için onaylı D/Eski E sınıfı Sürücü Belgesi


HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

2018 - Öğretmenler Gazetesi Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.